Nemáte svůj den? Cítíte, že by se mohlo něco stát a nejste zatím ještě pojištěni proti úrazu? Není nic jednoduššího, než vyplnit online formulář u některé z mnoha tuzemských pojišťoven a uzavřít pojistku. Jestli vás trápí výše pojistného, budete muset chvíli hledat tu nejlevnější nabídku, ale ani tak to není nic namáhavého. Nejlevnější úrazová pojištění od několika korun na den najdete prostřednictvím internetu velmi rychle. Teď je jen na vás nabídky zvážit a vybrat ten vhodný produkt pro vás. I levné pojištění může být výhodné, stačí jen dobře projít všechny nabídky a těch je finančním trhu opravdu hodně. Pojistné je možné zaplatit dle potřeb klienta. Nejvýhodnější variantou je jednorázová platby na celý rok, kdy pojišťovna poskytuje slevu, nebo je možné platit pololetně či čtvrtletně.

Pojistné krytí rizik

Úrazové pojištění se nejčastěji sjednává, aby pokrylo rizika pro případ smrti způsobené úrazem, proti trvalým následkům způsobených úrazem, pro případ doby nezbytné k léčení úrazu, pro případ pobytu v nemocnici následkem úrazu a pro případ pobytu v nemocnici následkem úrazu a nemoci. Úrazové pojištění, i to nejlevnější, by mělo pomoci v případě úrazu, po operaci při zvýšených výdajích a rekonvalescenci. Stejně tak je nutné vzít v úvahu životní styl, aktivity v práci a ve volném čase, sportování i cestování.

Výhody levného úrazového pojištění

I přes velmi nízkou cenu pojištění má klient možnost vybrat si z několika základních balíčků z nabídek, kterých je na současném finančním trhu opravdu spousta. Tyto levné balíčky poskytují to nejzákladnější pojištění bez nadbytečně pojišťovaných rizik, proto jsou cenově dostupné. Smlouvu lze uzavřít jak pro jednotlivce, tak pro celou rodinu.

Jak najít nejlevnější úrazové pojištění

Při dnešním množství nabídek finančních domů není jednoduché najít to nejlevnější úrazové pojištění. Obyčejný člověk, který není zběhlý v pojišťovacích smlouvách, musí vynaložit obrovské úsilí, aby se v nabídkách orientoval. V tomto případě je dobré využít služeb finančního specialisty, který s výběrem pomůže. Tyto služby jsou zadarmo a nenavýší tudíž klientův rozpočet. Je to jednoduché. Přes kontaktní formulář oslovíte vámi vybraného specialistu, přičemž je dobré vsadit na doporučení někoho známého. Vyplníte základní informace o sobě a vašich požadavcích.

Nabídky pojištění

Finanční specialista se vám následně ozve a na základě vašich požadavků a představ vypracuje nabídky úrazového pojištění od pojišťoven,  jako jsou Česká pojišťovna, ČSOB, Uniqa pojišťovna, Generali, Česká podnikatelská pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, Allianz pojišťovna, Wüstenrot pojišťovna a dalších. Poté už záleží jen na vašem uvážení, která nabídka vám nejvíce vyhovuje z hlediska krytí pojistných událostí a v případě hledání toho nejlevnějšího pojištění z hlediska ceny pojistky. Ovšem musíme si uvědomit, že ta nejlevnější pojistka nemusí být tou nejvhodnější.


Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Komentáře uzavřeny.